Wtryskarki

Nasze maszyny gwarantują jakość i wysoką staranność w produkowaniu poszczególnych rodzajów tworzyw sztucznych.

Produkty dostawców:
IMG_gum_horiz

Gum

Poziome wtryskarki do gumy z podwójnym pięciopunktowym systemem zamykania. Mobilna płyta napędzana przy pomocy zamkniętych prowadnic kulowych. Kwadratowe rozmieszczenie kolumn ułatwia montaż formy. Kwadratowe płyty grzewcze oraz ORVIN 340° maksymalizują izolację płyt. Jednostka wtryskowa ze ślimakiem posuwno-zwrotnym. Alternatywnie, jednostka wtryskowa jako ślimak + oddzielnie tłok lub jednostka wtryskowa z systemem FI.FO. Dostępne od 100 do 400 ton.

IMG_gum_fifo

Gum FI.FO

Poziome wtryskarki do gumy z zaciskaniem typu Hydroblock i cylindrem wysokociśnieniowym. Mobilna płyta napędzana przy pomocy zamkniętych prowadnic kulowych, automatyczna smarownica. Jednostka wtryskowa z systemem FI.FO (ślimak plastyfikujący w tłoku wtryskowym). Najnowsza generacja hydrauliki z mieszanym motorem na pompie aktywowanym przez falownik gwarantuje optymalną oszczędność energii, jak również kontrolę w pętli zamkniętej. Dostępne od 100 do 400 ton.

IMG_gum_vert

Gum Vert

Pionowe wtryskarki do gumy z zaciskaniem typu Hydroblock i jednostką wtryskową ze ślimakiem posuwno-zwrotnym lub jako ślimak + oddzielnie tłok lub systemem FI.FO. Jednostka zaciskowa, z dołu do góry, z synchronizacją górnej i dolnej ramy. Wyjście półformy z optyczną barierą bezpieczeństwa.

IMG_gum_mcv

Gum Vertical MCV

Pionowe wtryskarki do formowania tłoczonego z tłokiem mocowania od góry do dołu.

IMG_magma

Magma

Poziome wtryskarki do tworzyw termoutwardzalnych (duroplastów) z czterema rozpórkami i zamykaniem Hydroblock z cylindrem wysokociśnieniowym. Jednostka wtryskowa ze ślimakiem posuwisto-zwrotnym (obsługiwane przez dynamiczny silnik olejowy). Jednostka wtryskowa i system wstawiania BMC na żądanie. Najnowsza generacja hydrauliki z mieszanym motorem na pompie aktywowanym przez falownik gwarantuje optymalna oszczędność energii, jak również kontrolę w pętli zamkniętej. Dostępny od 100 do 400 ton.

IMG_nek_ng

Nek NG

Pionowe wtryskarki do gumy z tłokami zaciskowymi od góry do dołu. System mocowania tłoka (n.2) wyposażony w cylinder szybkiego mocowania i otwierania. Płyty przesuwne napędzane na prowadnicach pryzmatycznych. Wtrysk pionowy ze ślimakiem posuwisto-zwrotnym i dedykowanym profilem. Dostępne od 50 do 100 ton.

IMG_nek_np

Nek NP

Pionowe wtryskarki do tworzyw termoutwardzalnych (duroplastów) z tłokami zaciskowymi od góry do dołu. System mocowania tłoka (n.2) wyposażony w cylinder szybkiego mocowania i otwierania. Płyty przesuwne napędzane na prowadnicach pryzmatycznych. Wtrysk pionowy ze ślimakiem posuwisto-zwrotnym i dedykowanym profilem. Dostępne od 50 do 100 ton.

IMG_rem

Seria REM

Nowa w pełni elektryczna wtryskarka pozioma do gumy do 300 ton. Podwójny pięciopunktowy systemem zacisku, który działa na prowadnicach kulkowych. Zacisk jest obsługiwany przez silnik mieszany o mocy 60KN. Centralny wyrzutnik jest obsługiwany przez zastrzeżony silnik mieszany, natomiast trzecia płyta jest aktywowana przez dwasilników asynchroniczne z reduktorem. Urządzenie zaciskowe, które działa na prowadnicach kulkowych współpracuje ze ślimakiem posuwisto-zwrotnym i jest obsługiwany przez wyrównany mieszany silnik, który zapewnia odpowiednie ciśnienie wtrysku, wyższe niż 2.400 barów. Jednostka sterująca: Monitor MOOG PLC z dotykowym kolorowym ekranem.

IMG_special_IHSG

Special IHGS

Wtryskarka do gumy IHGS600 z pionowym systemem mocowania tłoka. Poziomy układ plastyfikujący + tłok wtrysku 5500 cm3.

IMG_special_K1100

Special K1100

Podwójna wtryskarka pozioma do tworzyw termoutwardzalnych (duroplastów) z zaciskaniem typu Hydroblock. Pośrednie podłoże (trzy kondygnacje) jest stałe i przymocowane do podstawy nośnej, aby zapobiec odkształceniu. Urządzenie wtryskowe równolegle do maszyny. Wtryskiwanie do podłogi pośredniej, który jest wyposażony w dwie komory grzewcze i dwie niezależne dysze hydraulicznych.

TF

Jednokomorowa suszarka gorącym powietrzem i automatycznym napełnianiem TF

Pojemność komory do 110 do 400 litrów. Osiągalna wilgotność resztkowa na poziomie do 0,1%. Przenośna.

W

Jednokomorowa suszarka gorącym powietrzem W

Pojemność komory do 110 do 400 litrów. Osiągalna wilgotność resztkowa na poziomie do 0,1%. Przenośna

GTT

Jednokomorowa suszarka granulatu suchym powietrzem GTT

Komora o pojemności 60-800 litrów, wydajność suszenia do 260 kg/h, osiągalna wilgotność resztkowa na poziomie 0,02%. Kompaktowa i mobilna.

TLE_1

Modularny wielokomorowy system suszenia TLE

Pojemność komory od 30 do 2500 litrów, wydajność suszenia do 1200 kg/h w każdej z komór. Osiągalna wilgotność resztkowa na poziomie do 0,02%.

HS

Podajniki składników i części HS i HP

Skok pionowy Y 400 – 750 mm, skok udaru X 0-80 mm, skok Z 400 – 750 mm, oś przechylenia 0°- 90°, waga części oraz mocowania 500 – 100 kg.

GDF uni

Przenośnik próżniowy materiału sypkiego oraz granulatu GDF uni

Wydajność transportu 100 – 300 kg/h, maksymalna wysokość transportu 5 m, maksymalny dystans transportu 10 m.

TAS

Suszarka dosuszeniowa TAS i TAS Jet

Pojemność komory od 0,5 do 82 litrów. Montowana bezpośrednio na maszynie do obróbki. Wydajność suszenia do 62 kg/h dla każdej z komór. Osiągalna wilgotność resztkowa na poziomie do 0,02%. Zdejmowany panel kontrolny.

MK

Suszarka gorącym powietrzem MK z dodatkowymi komorami.

Pojemność komory do 110 do 400 litrów. Osiągalna wilgotność resztkowa na poziomie do 0,1%. Przenośna.

GKS

Transporter próżniowy dla granulatów typu GKS, VSF I GPF

Wydajność transportu 20-100 kg/h, maksymalna wysokość transportu 3 m, maksymalny dystans transportu 10 m.

TTM

Wielokomorowa suszarka granulatu suchym powietrzem TTM

Pojemność komory od 100 do 800 litrów, wydajność suszenia do 260 kg/h w każdej z komór. Osiągalna wilgotność resztkowa na poziomie 0,02%. Kompaktowa i mobilna.

ZSF

Wielotorowy transporter próżniowy granulatu ZSF

Zaprojektowany dla transportu do 2 różnych punktów docelowych. Wydajność transportu 150-250 kg/h, maksymalna wysokość transportu 5 m, maksymalny dystans transportu 20 m.

GKS

Wysokowydajnościowy przenośnik próżniowy granulatu GKS, VSF i GPF

Wydajność transportu 50-1000 kg/h, maksymalna wysokość transportu 5 m, maksymalny dystans transportu 30 m.